top of page
Pelo-a-pelo_edited.jpg

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

1 : 1 , 2-4D

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji. Zabieg polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej, rzęs syntetycznych. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać efekt zagęszczenia, przedłużenia i przyciemnienia rzęs. W zależności od indywidualnych preferencji, można rzęsy wydłużyć, podkręcić czy też otworzyć optycznie oko. Przedłużanie rzęs przeznaczone jest dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort i wygodę w życiu codziennym. Taki zabieg pozwoli zapomnieć o uciążliwym tuszowaniu mascarą, a rzęsy będą piękne i efektowne! Rzęsy należy uzupełniać co 2-4 tygodnie.

Screen_Shot_2017-06-28_at_20_edited.jpg

Laminacja / Botox Rzęs

Efekt uniesienia i odżywienia

Laminowanie i botox rzęs, czyli lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.
Różnica pomiędzy zabiegami tkwi z użytych preparatach - laminowanie rzęs to ich trwałe uniesienie oraz odżywianie specjalnym preparatem keratynowym, a w przypadku botoksu na rzęsy nakładany jest dodatkowy preparat odżywczy, zawierający m.in. naturalne olejki, peptydy i witaminy dzięki któremu rzęsy mają być jeszcze mocniej odżywione.
Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Professional Eyebrows

Laminacja Brwi

Niesforne brwi, Odżywienie i regeneracja

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub nieregularnie rosną – poznaj innowacyjny zabieg na brwi.

Laminowanie brwi to zaawansowana forma ich stylizacji. Pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków.

Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie.

Laminacja brwi to zabieg nie tylko kosmetyczny, ale można go też zaliczyć do zabiegów leczniczych. włoski w trakcie laminowania są nasycane keratyną. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.


Pora na okiełznanie niesfornych brwi – wybierz się na zabieg laminowania brwi i oszczędzaj czas na codziennym układaniu włosków!

Wskazania do laminowania brwi:

Laminowanie brwi rekomenduję wszystkim, którzy mają problem z niesfornymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Polecany zarówno Paniom jak i Panom.


Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

eyebrow-threading_edited.jpg

Regulacja Brwi

Nitowanie, wosk lub pęseta

Być może oczy są zwierciadłem duszy, ale to brwi nadają emocjom właściwy odcień. Podkreślają rysy twarzy, dodają wyrazistości spojrzeniu... Oferuję aż trzy metody regulacji brwi w tym nitkowanie - metoda co raz bardziej chwalona przez Panie i Panów. To ty wybierasz w jaki sposób wyregulujemy Twoje brwi ;)

henna.jpg

Farbka

Brwi i rzęsy

Ten zwykły a zarazem magiczny zabieg uwydatni nasze brwi i rzęsy. A co za tym idzie, nasza twarz nabierze pożądanego konturu. Farbki użyte przy koloryzacji zawierają odżywcze oleje dzięki którym odżywiamy włoski.

STYLIZACJA RZĘS I BRWI: Usługi
bottom of page